میلاد رکن الدینی
www.graphon.ir | فروشگاه طرح لایه باز افرادی که پسند کرده اند ( 1 )


کانال رسمی ایرانیان گرافیک در تلگرام هدیه های میلاد رکن الدینی

از سال 1387 فعالیت خودم رو در زمینه ی طراحی گرافیک آغاز کردم و در سال 1390 این فعالیت رو به صورت تخصصی تر به سمت طراحی وب بردم . من اوج موفقیت اثرم را در این می‏بینم که مخاطب، بعد از دیدن آن، حس بهتری نسبت به قبل داشته باشد. تلاش من این است که در این راه هر روز یک قدم از دیروز جلوتر باشم.

لطفا صبر نمایید ...

...


دیوار
میترا کیانی میترا کیانی
سلام آقای رکن الدینی. مطالبتون بسیار خوب بود. مگشما میتونید واسکمکم کنید دررابطه با اینکه چطور میتونم طراحی لوگو انجام بدم. من تقریبا هیچی در این رابطه نمیدونم. کتاب یا روش آسان آموزش میتونین بهم معرفی کنید؟

میلاد رکن الدینی میلاد رکن الدینی بله حتما

ساناز طهمورثی ساناز طهمورثی **************

در شبی که آخرین ستاره این آسمان به خواب می رفت من بودم که با چشمانی لبریز از تمنا نگاهش می کردم. او لحظه ها را می شمرد و من ثانیه ها را در جیبم قایم می کردم،چه سخت بود او داشت براحتی جلو چشمانم جان می داد و من چه ناباورانه اشک می ریختم.او به من گفته بود هزاران بار گفته بود :شبی فرا می رسد شبی که همه جا را مه گرفته،شبی که حتی آخرین ستاره شب هم خواب به چشمانش نمی آید،او گفته بود شبی با زندگی من خداحافظی میکند، او گفته بود که عاشقی میمیرد و من باور نمی کردم . او وقتی از سنگینی کینه این دنیا میگفت من باور نمی کردم زندگی کینه ای بزرگ برایم دارد.او وقتی از لبان تشنه ای سخن میگفت من باور نمی کردم که با لبان او سیراب شوم،من باور نمی کردم که آن دستان عاقبت خواهند مُرد . او وقتی از دلتنگی دو چشمانش به من گفت من باور نمی کردم که سیاهی دو چشمانش همیشه با من خواهد بود.وقتی او از آخرین نگاه برایم گفت،من باور نمی کردم که او برای آخرین بار نگاهم میکند.او وقتی از غم تنهایی برایم گفت، من باور نمی کردم که روزی از غم تنهایی او کوچ میکنم به سوی ستاره ها . من باور نمی کردم ...باور نمیکردم

ساناز طهمورثی ساناز طهمورثی **************

ساناز طهمورثی ساناز طهمورثی **************

میلاد رکن الدینی میلاد رکن الدینی
زندگی خود را تبدیل به مدرسه ای برای یاد گرفتن کن

ساناز طهمورثی ساناز طهمورثی **************

ساناز طهمورثی ساناز طهمورثی **************